2009-01-22Gazeta Wyborcza: GAMET Nr 1 w Polsce

Jesteśmy producentem „biżuterii do mebli” - liderem na polskim rynku dekoracyjnych akcesoriów meblowych oraz znaczącym graczem na rynku ozdobnych akcesoriów budowlanych - klamek. Nasza spółka należy do najdynamiczniej rozwijających się firm w swojej branży w Europie, będąc jednocześnie w ścisłej czołówce europejskich dostawców do meblarstwa. Ciągły rozwój, dążenie do wdrażania nowoczesnych technologii i dbałość o jakość na każdym etapie procesu produkcyjnego, to standard na stałe wpisany w działalność GAMET.

Już od ponad dwóch dziesięcioleci marka GAMET jest znana i ceniona w branży meblarskiej. Rozpoczęliśmy działalność gospodarczą w grudniu 1987 roku, jako mały zakład ślusarsko-galwaniczny specjalizujący się w produkcji i sprzedaży uchwytów do mebli. Sukcesywnie z roku na rok, zdobywaliśmy nowe rynki, stając się marką rozpoznawalną i oczekiwaną nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Nasze uchwyty, gałki meblowe, nóżki oraz wieszaki (ok. 40% sprzedaży rocznej) „ozdabiają” meble produkowane w Rosji i w innych krajach Wspólnoty Niepodległych Państw, Skandynawii, Niemczech, na Bałkanach, czy na Wyspach Brytyjskich.

Jesteśmy firmą prężną i podążającą za trendami rynkowymi. Dysponujemy nowoczesnym centrum logistycznym i dwiema fabrykami, z których jedna z nich zlokalizowana jest w Toruniu, a druga w Chełmży. Powodem do dumy jest jedna z najnowocześniejszych, całkowicie sterowanych komputerowo linii galwanicznych w Europie. Naszą ambicją było, jest i będzie prowadzenie procesu produkcyjnego w pełni przyjaznego środowisku naturalnemu.

W procesie powstawania naszych produktów wykorzystujemy najbardziej zaawansowane sprzęty i technologie, które w połączeniu z doskonałym zespołem doświadczonych pracowników przyczyniły się do naszego sukcesu. Talentu, sprawności i osobistego zaangażowania naszych pracowników nie sposób nie docenić. To właśnie aktywni i dynamiczni ludzie stanowią najważniejszy kapitał firmy GAMET.

W biurach, w dwóch fabrykach oraz centrum logistycznym zatrudniamy łącznie ponad 600 osób. Jesteśmy otwarci dla każdego, niezależnie od wieku, płci i wykształcenia, o ile posiada umiejętności i kwalifikacje potrzebne do właściwego wykonywania pracy na danym stanowisku. Zatrudniamy osoby w szerokim przedziale wiekowym od 19 do 65 lat, a blisko 50% naszych pracowników stanowią kobiety.

Pracujemy w gronie ludzi z pasją - specjalistów najwyższej klasy na każdym poziomie firmy, od stanowisk produkcyjnych zaczynając, na stanowiskach zarządczych kończąc. Potrafimy dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy ludźmi zainteresowanymi wykonywaną pracą, bo tylko w ten sposób możemy zwiększać efektywność i osiągać cele. Ważne jest dla nas, aby pracować w gronie osób, które lubimy i szanujemy, dlatego bezwzględnie wymagamy od siebie uczciwości i profesjonalizmu.

Dołącz do najlepszych!

GAMET S.A.
87-100 Toruń
ul. Kociewska 22

tel. +48 56 661 00 00
fax. +48 56 661 00 01
e-mail: rekrutacja@gamet.eu
www.GAMET.eu

Gazeta Wyborcza, dodatek "Jestem pracodawcą" 29 września 2008 . GAMET Nr 1 w Polsce.pdf/files/artykuly_zalaczniki/2009-01/gazeta_wyborcza_jestem_pracodawca_29_09_2008_gamet_nr_1_w_polsce.pdf