2009-01-21MURATOR Urządzamy dom i mieszkanie

KMARITIMO - kolekcja akcesoriów meblowych, w skład której wchodzi gałka GR15 oraz uchwyty dwupunktowe: UR15 o rozstawie L=96 mm i UP15 o rozstawie L=32mm. Seria wykonana jest ze stopu cynku i aluminium (ZnAl), w kolorze patyny na mosiądzu. Dzięki ciekawej linii wzorniczej i delikatnym dekoracjom, subtelnie podkreśla klasyczny charakter mebli.

ARUM - kolekcja, w skład której wchodzi uchwyt dwupunktowy UR16 o rozstawie L=96 mm oraz KR16 o rozstawie L= 32 mm a także gałka GR16. Akcesoria wykonane są ze stopu cynku i aluminium (ZnAl), dostępne w kolorze patyny na mosiądzu, który podkreśla ich charakterystyczny styl. Wyróżniają się oryginalnym wzornictwem i dobrze komponują się z meblami w stylu klasycznym i rustykalnym.

RE01, RE02 i RE03 - uchwyty charakteryzujące się prostym i ergonomicznym kształtem. Część chwytowa wykonana ze stali, a nóżki z aluminium. Dzięki różnym rodzajom wykończenia - lśniący chrom, nikiel satynowy i szczotkowany, chrom satynowy - istnieje możliwość szerokiego ich zastosowania w nowoczesnych meblach kuchennych i pokojowych. Duży wybór rozstawów w obrębie jednego wzoru L= 128, 160, 192 mm, pozwala na dopasowanie elementu do różnych rozmiarów frontów mebli.

UN26, UN27 - uchwyty zaprojektowane przez niemiecką projektantkę Ute Broeker. Wykonane ze stopu cynku i aluminium (ZnAl) w wykończeniu: chrom, chrom satynowy i nikiel szczotkowany. Uchwyt UN27 dostępny w rozstawie L=96 mm, a UN26 w wersji lewy i prawy w rozstawie L=16 mm. Propozycja dla osób ceniących w wystroju wnętrz prostotę i chłodną elegancję.

GRECO - kolekcja składająca się z uchwytu dwupunktowego UP17 i kołatki KR17, występujących w rozstawie L=96 mm oraz gałki GR17. Elementy wykonane są ze stopu cynku i aluminium (ZnAl), dostępne w kolorze patyny na mosiądzu. Charakteryzują się prostymi geometrycznymi kształtami, które nawiązują do motywów starożytnych. Stylistycznie dopasowane są do mebli kuchennych, salonowych i gabinetowych.

Pozostała oferta: uchwyty meblowe, gałki, wieszaki, nóżki meblowe, prowadnice, akcesoria budowlane tj. klamki do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, uchwyty do drzwi szklanych oraz szyldy.

Urządzamy dom i mieszkanie 2008/2009 nr 1 (5) 2008 cz. 1 i 2. MURATOR Urządzamy dom i mieszkanie.pdf/files/artykuly_zalaczniki/2009-01/urzadzamy_dom_i_mieszkanie_murator_2008.pdf