2009-01-21Meble Materiały i Akcesoria: Tęczowe uchwyty

Firma Gamet, uznany polski producent akcesoriów meblowych, ma w swojej ofercie propozycję przeznaczoną do mebli dziecięcych. Na kolekcję Rainbow składają się: gałka DG12 oraz uchwyt DG13. Te dwa modele dostępne są obecne w pięciu kolorach, przy czym istnieje możliwość dostosowania kolorystyki do potrzeb klienta według katalogu RAL.

Standardowo proponowane barwy są bardzo istotnym elementem w tej propozycji. Producent w oparciu o badania naukowe wybrał kolory mające najlepszy wpływ na dzieci: niebieski i zielony powodujące koncentrację, zadowolenie i równowagę, czerwony działający pobudzająco oraz żółty wpływający łagodząco i uspokajająco.

Kolekcja Rainbow to odzwierciedlenie panujących obecnie tendencji do stosowania bezpiecznych materiałów, szczególnie jeżeli chodzi o produkty dla dzieci. Wzory zostały wykonane ze znalu oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego. To ostatnie ma skład identyczny ze stosowanym w przemyśle medycznym i posiada szereg certyfikatów gwarantujących jego bezpieczeństwo użytkowania, co jest szczególnie godne podkreślenia, wziąwszy pod uwagę, że produkty te będą wykorzystywane przez najmłodszych.

Głównym geometrycznym motywem przewodnim proponowanych wzorów jest kula. Akcesoria zostały tak zaprojektowane, że poza swoją główną funkcją mogą służyć także do zabawy. Bazując na dwóch modelach DG12 i DG13, proponowane są do wyboru cztery elementy: kołatka, uchwyt, gałka plus kombinacja z uchwytem oraz gałka z szyldem.

Propozycje powinny zainteresować poza producentami mebli skierowanych do klienta indywidualnego, także tych, którzy zaopatrują takie instytucje, jak przedszkola, szkoły itp.

Każdego roku firma Gamet proponuje nowe produkty będące odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów i trendy wzornicze na rynku meblarskim. Na tegorocznych targach ZOW w Bad Salzuflen swoją premierę miała nowa kolekcja uchwytów zaprojektowana przez jednego z designerów tego producenta.

W jej skład wchodzi 7 modeli uchwytów: UA41, UA42, UA43, UU11, UU12, RE50 i RE51. Zostały one stworzone z myślą o wykorzystaniu w całej przestrzeni wnętrza. Wykonane w połączeniu drewna, aluminium i znalu, charakteryzują się spokojną, ergonomiczną i ciepłą linią wzorniczą.

Omawiając produkty firmy Gamet, warto wspomnieć, że do dyspozycji klientów został oddany nowy serwis internetowy pod adresem www.GAMET.eu
Nowa strona, poza informacjami o firmie, zawiera aktualne promocje oraz szczegółowe opisy produktów. Dzięki bogatej galerii zdjęć mamy możliwość przeglądania wzorów w różnorodnych wariantach. Zwraca uwagę szczególnie przydatna i wygodna w użyciu wyszukiwarka produktowa.

Przejrzysta mapa serwisu oraz formularz kontaktowy pozwalają na komunikację z wybranym działem firmy.

Optymalizacja serwisu odbyła się także pod kątem różnych rynków, na których działa producent.

Firma Gamet, uznany polski producent akcesoriów meblowych, ma w swojej ofercie propozycję przeznaczoną do mebli dziecięcych. Tęczowe uchwyty.pdf/files/artykuly_zalaczniki/2009-01/teczowe_uchwyty.pdf