2009-01-20Ruszył e-biuletyn GAMET NEWSLETTER

Wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom informacyjnym naszych klientów, na naszym serwisie internetowym wdrożyliśmy system platformy mailingowej, za pomocą którego od maja tego roku wysyłamy do klientów drogą elektroniczną biuletyn GAMET NEWSLETTER.

Za jego pośrednictwem raz w miesiącu informujemy klientów, którzy są zapisani w bazie subskrybentów m.in. o nowych produktach, kolekcjach akcesoriów meblowych i budowlanych oraz dzielimy się aktualnymi wydarzeniami z życia naszej spółki. Planujemy również prowadzenie różnych akcji konkursowych, dzięki którym czytelnicy biuletynu GAMET NEWSLETTER będą mieli możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród.

Biuletyn GAMET NEWSLETTER ma czytelną i przejrzystą strukturę, jest podzielony na dwie części: INFORMACJE O OFERCIE i AKTUALNOŚCI.

Jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje w formie elektronicznego biuletynu GAMET NEWSLETTER, prosimy o przesłanie maila o treści ZAPISZ na adres newsletter@gamet.eu.

Niesłychanie istotne jest dla nas budowanie i umacnianie relacji z klientami, dlatego mamy nadzieję, że taka forma bezpośredniej komunikacji spotka się z Państwa aprobatą.