2009-01-20Tam byliśmy - Bife-TIMB w Bukareszcie

"Gamet’s Day" - jednodniowe wydarzenie, zorganizowane na naszym stoisku, uświetniło obecność naszej firmy na tegorocznych targach Bife-TIMB w Bukareszcie. Dzięki niemu w niekonwencjonalny sposób przyciągnęliśmy uwagę wielu zwiedzających i tym samym zainteresowaliśmy ich naszą ofertą produktową.

Dla uczestników "Gamet’s Day" przewidzieliśmy moc atrakcji poczynając od przedstawienia rozwoju i osiągnięć naszej firmy na przestrzeni ostatnich 20 lat, zaprezentowania nowości produktowych po catering i konkurs z nagrodami. Punktem kulminacyjnym było wręczenie rumuńskiej firmie „S.C. Fortuna SRL” symbolicznej statuetki, będącej uwieńczeniem dotychczasowej współpracy.

Nowości jakie pokazaliśmy w trakcie trwania targów tj. od 3 do 7 września, to przede wszystkim uchwyty o nowoczesnym wzornictwie zaprojektowane między innymi przez niemiecką projektantkę Ute Broeker. Nie zabrakło również kolekcji akcesoriów meblowych w stylu retro, takich jak: Rota, Maritimo, Unico, Greco czy Arum oraz najnowszej kolekcji wieszaków aluminiowych.

Zapraszamy na krótką fotorelację:

Organizując w trakcie targów "Gamet's day" w niekonwencjonalny sposób wyróżniliśmy się na tle innych firm.