2009-01-20Nowe możliwości z DRUKARKĄ 3D

Ciągły rozwój i wdrażanie nowych technologii usprawniających funkcjonowanie naszej firmy, to standard jakim kierujemy się od wielu lat. Z tą myślą wyposażyliśmy naszych projektantów z Działu Rozwoju w nowoczesną DRUKARKĘ 3D pozwalającą drukować modele przestrzenne.

W porównaniu z tradycyjnymi technikami wykonywania modeli (obróbka skrawaniem, obróbka elektroerozyjna), DRUKARKA 3D umożliwia wykonanie bardzo precyzyjnych modeli o gładkich powierzchniach, w bardzo krótkim czasie. Są one w 100% zgodne z wyrobem zamodelowanym w programie przestrzennym.

Wymiary komory wydruku pozwalają na wykonanie wysokiej trwałości modeli, brył i innych skomplikowanych form przestrzennych o wymiarach gabarytowych 350mm x 350mm x 200mm.

Zaletą z posiadania takiej maszyny w naszej branży jest szybkie wykonywanie modeli akcesoriów meblowych i klamek bezpośrednio z programu przestrzennego 3D. Dzięki ogromnym możliwościom technicznym, jakie daje DRUKARKA 3D, możemy jeszcze bardziej skrócić czas od przygotowania prototypu do jego wdrożenia na rynku.

Dodatkowym atutem samodzielnego wykonywania modeli w nowoczesnej technologii jest zagwarantowanie naszym klientom, że wyrób jest wykonywany wyłącznie dla nich, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność w przygotowaniu oferty kolekcji dedykowanych. Wysoko wyspecjalizowana kadra pracowników Działu Rozwoju naszej firmy jest gwarancją jakości wykonywanych modeli.

Zakup drukarki 3D dla naszej spółki, to inwestycja pozwalająca nie tylko w pełni zaspokoić nasze własne potrzeby projektowe, ale także świadczyć usługi drukowania modeli 3D dla firm zewnętrznych. Dlatego też, kierujemy ofertę wydruku trójwymiarowego, zarówno do swoich obecnych klientów, jak i do firm niezwiązanych z branżą meblarską.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat drukowania modeli 3D prosimy o kontakt z przedstawicielem GAMET S.A. pod numerem telefonu +48 56 611 0 205 lub adresem e-mail: wydruk3D@gamet.eu.

W porównaniu z tradycyjnymi technikami wykonywania prototypów, DRUKARKA 3D umożliwia nam wykonanie bardzo precyzyjnych modeli w bardzo krótkim czasie.