2012-07-13Zwycięzcy konkursu NARYSUJ BAKTERIĘ

Znamy zwycięzców konkursu Narysuj bakterię. Największą liczbę głosów internautów i tym samym I miejsce przypadło Rafałowi Pezda (lat 12), II zajęła Patrycja Knejska (lat 4,5), a III - Hubert Hałuszkiewicz (lat 7). Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim autorom dziękujemy za udział w konkursie. To jednak nie koniec listy nagrodzonych i wyróżnionych.
Nagrody pocieszenia (niespodzianki) otrzymają: Kuba Chrabąszcz (lat 10), Julia Dolecka (lat 4,5), Sara Narloch
(lat 8), Kacperek Marzec (lat 7), Michał Jaśkowski (lat 6) oraz Kuba Wajda (lat 3,5).
Nagroda specjalna od mebelki.pl przypadła Hani Wiśniewskiej (lat 7). Z kolei nagrodę specjalną od firmy Gamet otrzymują rodzice/opiekunowie Rafała Pezdy, którego praca zajęła I miejsce w głosowaniu internautów. Natomiast nagrody specjalne ufundowane przez GAMET i mebelki.pl trafią do Ingi Łańskiej (lat 6) oraz Julii Powieckiej (lat 4).

Przypomnijmy. Narysuj bakterię był  to konkurs dla dzieci i ich rodziców, zorganizowany przez GAMET S.A., producenta akcesoriów meblowych z serii ASEPTIC LINE odpornych na rozwój niebezpiecznych bakterii. Zadaniem uczestników było narysowanie bakterii, przy czym forma i technika prac była całkowicie dowolna. Zwycięzców oraz osoby, które otrzymały nagrody pocieszenia wybrali internauci, oddając głosy na prace, które im się najbardziej podobały. Prace, które otrzymały nagrody specjalne wybrali przedstawiciele organizatora - firmy GAMET, oraz partnera konkursu - sklepu internetowego mebelki.pl.

Na konkurs wpłynęły łącznie aż 93 prace. Wszystkie można zobaczyć TUTAJ. Natomiast prace nagrodzone można obejrzeć w galerii powyżej.

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY, a wszystkim AUTOROM DZIĘKUJEMY za udział w konkursie. http://www.meble.pl/narysuj-bakterie