2015-12-08Diament Meblarstwa 2016

"Diament Meblarstwa" to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów meblarskich w Polsce. Tegoroczne rozdanie nagród w konkursie „Diament Meblarstwa 2016” odbyło się 8 grudnia br. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Wydarzenie to było niezwykłe, gdyż miało związek z wyjątkowym jubileuszem – 10. edycją tego konkursu. Przyznane nagrody są potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności wyrobów, a uhonorowane statuetkami „Diament Meblarstwa” meble, akcesoria, półfabrykaty i komponenty meblowe znakomicie postrzegane zarówno przez klientów, jak i ekspertów.


Prestiżową nagrodę DIAMENT MEBLARSTWA, GAMET S.A. otrzymał już po raz czwarty. Tytuł przyznawany przez ekspertów branży meblarskiej otrzymały uchwyty meblowe z najnowszej kolekcji HANTLE.

.

Kolekcja ta to propozycja między innymi dla miłośników popularnych ostatnio aranżacji wnętrz w stylu loftowym. 
Uchwyt UU15 przyciąga uwagę nie tylko swoim kształtem, ale intryguje połączeniem barwnej emalii wraz z satynowym lub chromowanym wykończeniem uchwytu. A wszystko za sprawą rzadko stosowanej na świecie, innowacyjnej technologii wypełniania powierzchni uchwytów barwną emalią. W zależności od doboru koloru emalii uchwyty z kolekcji HANTLE mogą być w bardziej dominującym bądź stonowanym elementem na meblu. 


Uchwyt UU15 występuje w pełnej rozmiarówce rozstawów od 128 mm do 320 mm i tym samym reprezentuje tzw. uchwyty relingowe. Cieszą się one dużym zainteresowaniem zwłaszcza w meblach kuchennych i łazienkowych.


Kolekcja HANTLE produkowana jest w Polsce.

Diament Meblarstwa 2016
Diament Meblarstwa 2016
Diament Meblarstwa 2016