2015-05-08Targi INTERZUM 2015

W dniach od 5 do 8 maja miały miejsce Międzynarodowe Targi dla Przemysłu Meblowego i Wykańczania Wnętrz – INTERZUM 2015. Targi odbywają się cyklicznie co dwa lata w Kolonii do której zjeżdżają wystawcy z całego świata. W tegorocznej edycji swoje produkty zaprezentowało ponad 700 wystawców z 40 krajów całego świata.

Także i nasza firma wzięła udział w tegorocznej edycji gdzie zaprezentowaliśmy się na przyjaznym gościom stoisku, które zachęcało do zwiedzania. Podczas czterodniowej wystawy przedstawiliśmy odwiedzającym nasze nowości w dziedzinie akcesoriów ozdobnych, najnowsze propozycje w akcesoriów budowlanych a także system szuflad Gamet Box oraz przeprowadziliśmy mnóstwo ciekawych rozmów i chętnie służyliśmy fachową pomocą.

 

Na targach pokazaliśmy najnowszą kolekcję uchwytów ANIMA zaprojektowaną przez włoskich projektantów Marcello Albini i Gianmarco Blini. Jest to pierwsza tego typu seria uchwytów w ofercie GAMET, przez którą tak silnie przemawia włoskie wzornictwo. Połączenie delikatnego, ażurowego kształtu uchwytu wraz z misternym wykonaniem wpływa na jego wyjątkowość. Uchwyty UR40 występują także w wariancie z kryształami Swarovskiego, co dodaje im jeszcze większej elegancji i także wpływa na podniesienie atrakcyjnego wyglądu mebla.

 

 

Dużą popularnością wśród tegorocznych nowości cieszyła się także kolekcja Hantle, która przyciąga uwagę nie tylko swoim kształtem, ale intryguje połączeniem barwnej emalii wraz z satynowym lub chromowanym wykończeniem uchwytu. A wszystko za sprawą nowej, innowacyjnej technologii wypełniania powierzchni uchwytów barwną emalią, którą od niedawna stosuje GAMET. W zależności od doboru koloru emalii uchwyt UU15 może zamienić się w bardziej dominujący bądź stonowany element na meblu. Dodatkowo model UU15 reprezentuje tzw. uchwyty relingowe w pełnej rozmiarówce od 128 mm do 320 mm. Tego typu uchwyty cieszą się dużą popularnością zwłaszcza w meblach kuchennych i łazienkowych, gdzie fronty mogą mieć dużą rozpiętość.

 

 

W ramach kategorii technicznych akcesoriów meblowych prezentowaliśmy szeroką ofertę szuflad dwuściennych GAMET BOX, która została także uzupełniona o dodatkowe akcesoria, które pozwalają na jeszcze lepsze zagospodarowanie przestrzeni wewnątrz szuflad. Wśród nich znajdziemy stalowe nakładki na boki szuflad zabezpieczające zawartość szuflady przed wypadnięciem. Dodatkowo, organizer wewnętrzny uniemożliwia przemieszczanie się produktów znajdujących się w szufladzie. Do dyspozycji jest także front szuflady wewnętrznej, który po przycięciu do odpowiedniej szerokości pozwoli na złożenie całej szuflady i wpasowanie jej w korpus szafki z jednym wspólnym frontem.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska

https://www.youtube.com/watch?v=nbnUPTZJ_GU

Targi INTERZUM 2015
Targi INTERZUM 2015
Targi INTERZUM 2015
Targi INTERZUM 2015
Targi INTERZUM 2015
Targi INTERZUM 2015