2014-12-18Relacja po targach MEBEL 2014

XXVI Międzynarodowe Targi Meblowe „MEBEL Moskwa 2014”, które odbyły się między 24 a 28 listopada okazały się niewątpliwie największym wydarzeniem meblowym w Rosji. To wyjątkowe święto branży meblowej uświetniło wielu wystawców z różnych krajów świata. Była to doskonała okazja nie tylko do prezentacji bieżącej oferty i promocji produktów przeznaczonych dla tego sektora, ale także możliwość pozyskania nowych kontaktów biznesowych. Także i w tym roku nasza firma była obecna na targach „MEBEL”, gdzie odwiedziło nas wielu zwiedzających, zarówno naszych obecnych klientów jak i przyszłych. Na stoisku prezentowana była szeroka oferta nowych dekoracyjnych akcesoriów meblowych w różnej stylistyce.

Pośród prezentowanych produktów można było znaleźć nowe kolekcje uchwytów i gałek w stylu nowoczesnym, oraz w bardziej ozdobnym, nawiązującym do stylistyki retro. Oferta którą prezentowaliśmy naszym Klientom została także poszerzona o wzory nowych profili aluminiowych zarówno zaszufladowych jak i tak zwanych na pióro.

Styl retro reprezentowały między innymi nowe kolekcje DIVINO i CLASSICO, które nawiązywały do włoskiej elegancji. Kolekcja CLASSICO, zaprojektowana przez hiszpańskiego projektanta Victora Alvareza, to propozycja dla zwolenników mebli w stylu klasycznego retro. Łagodna linia uchwytów z delikatnym ornamentem w części chwytowej oraz bardziej dekoracyjnymi nóżkami stanowi ciekawą oprawę dla frontów w kolorach ciemnego jak i jasnego drewna.

 

Wśród kolekcji w nowoczesnym stylu wyróżnić należy kolekcję NASTRO z ciekawym efektem wizualnym w postaci „falowania” powierzchni. Model ten charakteryzujący się prostym, łukowatym kształtem pasującym do mebli w stylu nowoczesnym dedykowany jest do mebli kuchennych, pokojowych oraz łazienkowych. W zależności od wybranego koloru uchwytów komponują się one zarówno do mebli w stylu nowoczesnym, jak i nawiązującym do wzornictwa skandynawskiego.

 

Dopełnieniem stylu nowoczesnego były także kolekcje PONTE oraz ORGANIC, które umiejętnie łączą w sobie prostotę i elegancję. Uchwyty te podkreślą charakter mebli z frontami w naturalnych kolorach drewna, jak i stonowanych szarościach i beżach.

 

Dziękujemy wszystkim naszym gościom za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery podczas targów MEBEL 2014 i zapraszamy na następne targi w naszym udziałem.

Relacja po targach MEBEL 2014
Relacja po targach MEBEL 2014
Relacja po targach MEBEL 2014
Relacja po targach MEBEL 2014
Relacja po targach MEBEL 2014
Relacja po targach MEBEL 2014