2014-04-11CAMELEON - jeden model wiele zastosowań

Kolekcja CAMELEON

To wyjątkowa seria akcesoriów meblowych w ofercie GAMET S.A., która wyróżnia się nie tylko oryginalnym kształtem i ciekawą kolorystyką, ale także daje nieograniczone możliwości aranżowania detali na meblach.

Nowy rozstaw 32 mm

Modele UU06 i UU07 w rozstawie 32 mm stanowią uzupełnienie kolekcji CAMELEON, składającej się z dwóch uchwytów w rozstawie 96 mm. To sprawia, że modele UU06 i UU07 w dwóch różnych rozstawach można komponować na meblach w jeszcze bardziej kreatywny sposób.

Wzornictwo

UU06 i UU07 w rozstawie 32 mm ściśle nawiązuje do futurystycznej formy uchwytów w rozstawie 96 mm. Dzięki temu zachowana jest spójność wzornicza całej kolekcji, przez co akcesoria te jeszcze bardziej wyróżniają się na meblach i podkreślają ich wyjątkowy charakter.

Jeden model wiele zastosowań

CAMELEON w rozstawie 32 mm pozwala na jeszcze bardziej twórcze podejście do samego produktu. Stanowi on tak unikalne rozwiązanie, które sprawia że jeden model może być zastosowany w różnych miejscach i pomieszczeniach, począwszy od frontów meblowych, po ściany w przedpokoju, w garderobie i kafelki w łazience.

Sposób montażu

  • GAŁKO-WIESZAK UU06-0032, UU07-0032
  • WIESZAK WU06-0032, WU07-0032

Występuje w wersji do samodzielnego złożenia, to znaczy osobno pakowany jest element tworzywowy tzw. wkładka oraz element znalowy tzw. baza. To sprawia, że wieszak jest nietypowy a zarazem bardzo uniwersalny, bo umożliwia klientowi wybór sposobu montażu zarówno od przodu jak i od tyłu.

Wieszak można zamontować od przodu bezpośrednio do kafelek czy też ściany. Wówczas na koniec jego montażu musimy wcisnąć wkładkę tworzywową do bazy wieszaka. W tym wariancie wkładka pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także maskującą wkręty. Z kolei wciskając wkładkę do bazy wieszaka przed jego montażem , decydujemy się na zamocowanie go od tyłu np. do panelu MDF.

UWAGA!!! WKŁADKĘ MOŻNA ZAMONTOWAĆ DO BAZY TYLKO RAZ

Kolekcja CAMELEON produkowana jest w Polsce.

CAMELEON - jeden model wiele zastosowań