2013-11-29DIAMENT MEBLARSTWA 2014 dla modułowych uchwytów UA85

GAMET S.A. trzeci rok z rzędu triumfatorem prestiżowej nagrody DIAMENT MEBLARSTWA. Zaszczytny tytuł przyznawany przez opiniotwórcze środowisko świata designu oraz ekspertów branży meblarskiej został przyznany uchwytom UA85.

Model UA85 zaprojektowany został w sposób modułowy, co daje ogromne możliwości wyboru zarówno wariantów kolorystycznych jak i ostatecznego wyglądu uchwytu. Uchwyty z tej serii wchodzą w skład Systemu Modułowego GAMET S.A., zwanego MODULAR SYSTEM.

To propozycja dla osób ceniących kreatywne podejście do projektowania mebli i aranżacji wnętrz. Modular to system gdzie nie ma ograniczeń w kreowaniu własnego świata uchwytów. Różnorodność kształtów, kolorów i materiałów, z których produkty tej serii są wykonane jest przeogromna. Nawet sposób zamontowania na meblu zależy wyłącznie od wyobraźni projektanta.

Uchwyty modułowe UA85 umożliwiające indywidualne podejście do projektowania unikatowych form i kształtu docenione w VI edycji konkursu Diament Meblarstwa, organizowanej przez miesięcznik „BIZNES meble.pl” oraz portal meble.pl na najlepsze produkty branży meblarskiej w 2014 roku.

Model UA85 w swej futurystycznej formie pozwala na zmianę materiału i zastosowanego koloru uchwytu. Jest to tym łatwiejsze, że wszystkie elementy uchwytów produkowane są w Polsce, co jest gwarancją niepowtarzalności formy i wysokiej jakości produktu. Wzornictwo tego modelu nawiązuje do prostych i geometrycznych form, dzięki czemu ma bardzo uniwersalne zastosowanie do różnego typu mebli. Mnogość rozstawów daje możliwość dopasowania do każdego wymiaru mebla.

Uchwyty wykonane są dwóch uzupełniających się materiałów: część chwytowa to profil aluminiowy zaś nóżki zrobione są ze ZnAlu (stop cynku i aluminium). Właśnie to połączenie różnych surowców umożliwia stworzenie dwukolorowych detali. I tak: galwanizowane nóżki na kolor lśniącego chromu (G0004) lub niklu satynowego (G0008) komponują się z anodowaną częścią chwytową w kolorze naturalnego aluminium (A0C00), kolorze białym w połysku (R0040), białym w macie (RM040), czarnej anody w połysku (A0B35) lub też czarnej anody w macie (A0C35). Różnorodność kolorów części chwytowej jest więc przeogromna. Uzupełnieniem powyższych kombinacji jest wersja w całości wykonana w chromie (G0004) oraz niklu szczotkowanym (G0007).

Kolekcja zaprojektowana przez hiszpańskiego projektanta Victora Alvareza.

DIAMENT MEBLARSTWA 2014 dla modułowych uchwytów UA85
DIAMENT MEBLARSTWA 2014 dla modułowych uchwytów UA85
DIAMENT MEBLARSTWA 2014 dla modułowych uchwytów UA85
DIAMENT MEBLARSTWA 2014 dla modułowych uchwytów UA85