2012-12-19DIAMENT MEBLARSTWA 2013 dla futurystycznej kolekcji CAMELEON

Prestiżowa nagroda Diament Meblarstwa przyznawana przez opiniotwórcze środowisko technologów produkcji, przedstawicieli hurtowni, firm patentowych, stowarzyszeń branżowych i ekspertów branży meblarskiej już drugi rok z rzędu trafia na ręce Gamet. W ubiegłym roku nagrodzona tą nagrodą była inspirowana weneckim szkłem, wytwarzanym na słynnej wyspie Murano Kolekcja CRISTAL.

W tym roku jury konkursu doceniło nową kolekcję CAMELEON, charakteryzującą się futurystycznym kształtem oraz szeroką paletą barw.

Niekonwencjonalne wzornictwo oraz unikalna forma tej serii została wyróżniona w V edycji konkursu Diament Meblarstwa organizowanej przez miesięcznik „BIZNES meble.pl” oraz portal meble.pl. na najlepsze produkty branży meblarskiej 2013 roku.Kolekcja uhonorowana została statuetką w konkursu Diament Meblarstwa 2013 w kategorii: „Artykuły dekoracyjne”.

Kolekcja uhonorowana została statuetką w konkursu Diament Meblarstwa 2013 w kategorii: „Artykuły dekoracyjne”.

Kolekcja w całości produkowana jest w Polsce, co gwarantuje wysoką jakość wykonania produktów. Oryginalny kształt uchwytów sprawia, że są to detale przyciągające uwagę na meblach. Uchwyty z kolekcji CAMELEON firmy GAMET charakteryzują się tym samym kształtem, jednak dzięki zastosowaniu elementów tworzywowych płaskich lub wklęsłych zyskują zupełnie inny wymiar.

Uchwyty te mogą zmieniać w zaskakujący sposób swoje oblicze, tak jak kameleon zmienia swoje ubarwienie. Z jednej strony można dobrać wyjątkowy kolor i kształt z dostępnych wariantów i jednocześnie zamontować je w różny sposób na meblach: prostopadle i równolegle względem blatu oraz w różnych ułożeniach względem siebie.

Dostępne modele w wykończeniu chromu (G0004) lub chromu satynowego (G0008):

DIAMENT MEBLARSTWA 2013 dla futurystycznej kolekcji CAMELEON
DIAMENT MEBLARSTWA 2013 dla futurystycznej kolekcji CAMELEON
DIAMENT MEBLARSTWA 2013 dla futurystycznej kolekcji CAMELEON
DIAMENT MEBLARSTWA 2013 dla futurystycznej kolekcji CAMELEON