Doradca Techniczno-Handlowy

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo techniczne w zakresie produktów oferowanych przez firmę
  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych,
  • Realizowanie wyznaczonych celów i planów sprzedażowych
  • Podróże biznesowe na terenie kraju.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wykształcenie wyższe,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie,
  • dyspozycyjność i gotowość podejmowania podróży służbowych,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • cykl szkoleń, w tym szkolenia techniczne,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań (smartfon, laptop, samochód).

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów e-mail:

  rekrutacja@gamet.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami. Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na  przetwarzanie moich danych osobowych przez GAMET S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)."